Üyelerimiz Ne Dedi?

""Kiralamak güzeldir" sloganıyla araç kiralamayı Türkiye'de daha da sevdirmeyi amaç edinmiş Otoredi.com'a başarılar diliyorum."

Tolga Özgül,TOKKDER / Genel Koordinatör

"Otoredi sayesinde ihtiyaç duyulan otomobili en uygun fiyatla ve kurumsal firmalara yakışır hizmet anlayışıyla kiralamak çok kolay."

Halit Bolkan,Otohaber Dergisi / Genel Yayın Yönetmeni

"Otoredi sayesinde ülkenin her yerinden araç kiralamak oldukça kolay ve hesaplı hale geldi."

Mehmet Erel,Otomobil News / Genel Yayın Yönetmeni

"Otoredi, kurumsal tedarikçi araç kiralama firmalarından, araç kiralamak isteyen müşteriler için en uygun fiyat teklifini sunuyor."

Bünyamin Kurnaz,AIR Rent a Car / Kiralama Müdürü

"Otoredi, araç kiralamada çok pratik çözümler sunan bir site. Oto kiralama sürecinde herkesi memnun edecek sonuçlara ve uygun fiyat seçeneklerine hızlı bir şekilde ulaşmayı sağlıyorlar. Kısa sürede rent a car piyasasında adından çokça söz ettireceğini düşünüyorum."

Engin Kubilay,Suzuki Türkiye / Genel Müdür

"Araç kiralamada çok düzgün ve güvenilir işler yapan bir organizasyon. Kolay bir sunumu olduğu için çabuk ve sorunsuz işlem yapıyorlar. Denemeyen herkese en azından bir kere tercihlerini bu firma ile kullanmalarını tavsiye ederim. Rent a car pazarında yükseleceklerini düşünüyorum ve başarılar diliyorum."

Mehmet Tolunay,iCars / Genel Müdür

"Araç kiralama ihtiyacı duyduğumda güvenebileceğim tek adres burasıdır."

Tamer Atsan,Mazda Türkiye / Genel Müdür Yardımcısı

"Araç kiralama ihtiyacı olan herkese önerebileceğim bir kurum.. Bol seçenekli olması, sizi farklı farklı rent a car şirketini araştırma mecburiyetini de ortadan kaldırıyor. Dilediğim zaman, dilediğim yerde ve makul fiyatlı oto kiralama... Teşekkürler Otoredi :)"

Ali Sancar,Emekli Rent a Car Yöneticisi

"Bayram öncesiydi. İzmir için araç kiralamam gerekiyordu. Araştırdığım tüm rent a car şirketlerinden elim boş dönmüştüm. Bir arkadaşımdan otoredi' yi duydum. Hemen internete girdim ve tüm umutsuzluğuma rağmen aradığım aracı otoredi sayesinde buldum. Müteşekkirim."

Muharrem Ayın,Open Medya Ajansı / Yönetim Kurulu Başkanı

"Araç kiralama ihtiyacı olan herkese önerebileceğim bir kurum.Rent a Car araçlarının seçenekli olması, fiyalarının ucuz ve Türkiyenin her yerinde hizmet vermesi, oto kiralamada doğru adresin otoredi olduğunu gösteriyor. Tavsiye ederim."

Kemal Çoşkun,Otomobil Bayi

"Kolay, hızlı, zahmetsiz, prosedürsüz, uğraşsız araç kiralamak istiyorsanız bu büyük rahatlıktan faydalanın. Otoredi gerçekten mükemmel bir sistem, başka bir yere gitmeye gerek yok."

Hüsamettin Yalçın,Eurotax International Turkey / Genel Müdür

"Araç kiralama olarak hem kullandım hem de rent a car arayan bir kaç arkadaşıma önerdim. Ben de arkadaşlarımda son derece memnun olduk son derece başarılı bir oto kiralama hizmeti. Kesinlikle öneririm."

Nadya Solagan,Lazzoni Hotel / Satış ve Pazarlama Direktörü

"Oto kiralama konusunda çok iyi hizmet veriyorlar. Rent a car/araç kiralamada da hızlı ve ilgili destekler."

Ozlem Mavi Saltık,Kundo Wellness / Girişimci

"Araç kiralama / rent a car ihtiyaçlarımızda gideceğimiz ilk adres oldu. Gerek kısa dönem, gerek uzun dönem kiralamalarda doğru çözümü bulmak, doğru maliyete kısa zamanda ulaşmamızı sağlamak için pratik ve güvenilirliği yüksek bir platform."

Cihan Kırımlı,Brandmark / Yönetici Ortak

"Araç kiralama konusunda, moda deyimle rent a car hizmetlerinde, çok hızlı ve güvenilir hizmet sunuyorlar. Oto kiralama işi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hesaplı fiyatları da cabası."

Ibrahim Mehter,İlbak Holding / Hukuk Danışmanı

"Oto kiralama hizmeti zor iştir ama bunu bu kadar kaliteli gerçekleştiren Otoredi beş yıldızı hakediyor. Yaşamı kolaylaştırmak için herkese öneriyorum."

Funda Orhun,Ankara Koleji Mezunlar Derneği / Yönetici

"Araç kiralamak için çok farklı ve etkin yöntem. Akıl edenleri kutluyor rent a car ihtiyaçlarınız için şiddetle tavsiye ediyorum."

N.Altan Arslan,AVR Sigorta Brokerliği / Yönetici Ortak

"Araç kiralama icin yeni adresimiz Otoredi. Oto kiralama yaparken rent a car sirketlerini bizim icin hizlica arastirip en iyi sartlarda hizmet almamizi sagliyor. Sagolasin Otoredi"

Andac Micozkadioglu,Portal / Kurucu

"Araç kiralarken beni hiç yormadığınız, bir sürü yeri aratmadığınız ve gerçekten uygun teklifleri karşıma çıkardığınız için çoook teşekkürler…"

Kaan Sonat,Profesyonel Koç

"Go ahead shop around, but for sure Otoredi is the best among all the others, such a friendly staff pampers you with delicate care. At the end you'll pay dimes and nickels for remarkable service. Thank you all.."

Selim Berker,Koppert Turkey / Genel Müdür Yardımcısı

"Oto kiralamada mükemmel bir çözüm.Rent a car sektörüne hayırlı olsun. Her zaman kullanacağım bir platform olacak."

Kamuran Şaşmaz,Opel Çetaş / Genel Müdür

"Great experience, easy to rent. Best service."

Burak Evren,Kadir Has Üniv. / E-Ticaret Öğretim Gör.

"Araç kiralamak için süper bir sistem! Rent a car olayına yeni bir boyut katmakla kalmamış oto kiralama da çığır açmış. Tebrikler!"

Serdar Eryorulmaz,Ressam, Şair, Heykeltraş

"Oto kiralamada mükemmel bir çözüm. Rent a car sektörüne hayırlı olsun. Her zaman kullanacağım bir site olacak. Elinize sağlık."

Kamuran Şaşmaz,Opel Çetaş / Genel Müdür

"Türkiye'nin kurumsal araç kiralama, rent a car veya oto kiralama sitesi. Uygun koşullar, kaliteli hizmet ile araç kiralamak veya rent a car hizmeti almak istiyorsanız mutlaka ilk adresiniz Otoredi olmalı."

Volkan Turan,Satış Yöneticisi

"Bir araç kiralama amacıyla, oto kiralama veya rent a car araması yaptığımda buldum bu siteyi. oto kiralama konusunda oldukça donanımlı ve aradığım her rent a car hizmeti düşünülmüş. tebrikler.."

Yılmaz Özkan,PWF / Genel Müdür

"Türkiye'nin her yerinden araç kiralama hizmetini ayağınıza getiren ciddi ve güvenli bir firma. Geçen ay çıktığım Karadeniz gezisinde oto kiralama hizmeti aldığım otoredi fazlasıyla 5 yıldızı hakkediyor."

Yalçın Kaya Akgül,Trabzon Maksimum Otomotiv / Yönetici

"Şirketim için araç kiralamaya ihtiyaç duyduğumda bir tanıdığım önermişti. Aldığım hizmet ve oto kiralama seçenekleri çok genişti, geri dönüş oldukça hızlıydı. Rent a car firmaları arasında, diyebilirim ki, geri dönüş ve çözüm üretme konusunda en memnun kaldığım yerlerin başında."

Murat İdil,Lid-SP / Kurucu

"Araç kiralama da tercih edilecek en iyi seçimdir. Ben her zaman oto kiralarken Otoredi'yi tercih ederim ve tavsiyede bulunurum."

Semih kermooğlu,Emekli Sigorta Profesyoneli

"Araç kiralama benim ve şirketim içim çok önemli. Oto kiralama arayışı içinde bir süre önce otoredi portalıyla tanıştım. Çok memnunum. Rent a car hizmeti arayan yabancı dostlarıma da özellikle öneriyorum. Oto kiralama sorunum çözüldü."

Merih Uze,Yolbak Ltd. / Genel Müdür

"Best prices along with great service in "rent a car" market; immaculate customer experience overall..."

Halim Özberrak,TSM / Pazarlama Yönetimi ve İş Geliştirme Danışmanı
Fırsatları Kaçırmayın!
Kayıt olun, fırsatlardan önce siz haberdar olun!
Takip Edin
Sosyal medyada Otoredi'yi takip edin.
Hızlı Destek