Neden Otoredi?

Neden Otoredi?
Otoredi, 2012 yılından beri araç kiralama sektöründeki kaliteli ve güvenilir işletmeler ağıyla Türkiye'nin her yerinden müşterilerine hızlı ve güvenli online araç kiralama hizmeti veren kurumsal ve yenilikçi bir araç kiralama platformudur.

45 şehirde 750 farklı lokasyonda, 30 markanın 120 farklı modeliyle hizmet veren Otoredi, hem uluslararası, hem yerli seçkin araç kiralama markalarına ait 14.000'den fazla kiralık aracı sizlerle buluşturuyor.

Otoredi Araç kiralama sektörünü yakından tanıyan güçlü, kurumsal bir ekibe sahiptir. Tecrübeli bilişim ekibi önemli bir altyapı yatırımı üzerinde çalışmaktadır. İşlemlerinizi web sitesinden rahatça yapabilecek olsanız da Müşteri Hizmetleri ekibi size bir telefon kadar yakındır. Sizi dinler, sorunlarınızı çözer, her kiralama işlemini takip ederiz.

Otoredi'de;
* Hem uluslararası, hem Türk sermayeli güvenilir kiralama şirketlerinden oluşan bir üye iş yeri ağından araç seçersiniz. Üye işyerlerini yakından tanıyoruz. Uzun yıllardır kalitesini ispatlamış, yerli yabancı binlerce müşteriye hizmet vermişlerdir.

* Kalite standartları vardır. Üye işyerleri ile yapılan anlaşmalarımızda iş süreçleri ve kalite standartları belirlenmiş ve düzenli olarak denetlenmektedir.

* 14.000'den fazla kiralık araç içerisinde ekonomik modellerden lüks araçlara kadar en geniş seçeneklere rahatça ulaşabilirsiniz.

* Her araç sınıfında fiyat rekabeti vardır. Biz hizmet kalitesini sürekli kontrol ederken en düşük fiyatlı aracı içiniz rahat bir şekilde kiralayabilirsiniz.

* Kullanım kolaydır ve karar verirken tüm bilmeniz gerekenleri görebilirsiniz. Sitemizde ki Nasıl araç kiralayabilirim? bölümünde detaylı kullanım açıklamaları vardır. Ayrıca site sizi kiralama işlemi sırasında kolayca yönlendirir.

* Sorularınız ve sorunlarınızda Müşteri Hizmetleri Ekibimizi ararsınız. Sizi dinler, çözüm üretiriz.

* Sürprizler yoktur. Aracı ve yanında almak istediğiniz diğer hizmetleri seçersiniz. Rent a car kaskosu, sigorta, KDV fiyatlara dahildir, gizli masraflar, senet imzalamak yoktur.

* Kredi kartı bilgileriniz depolanmaz.

* Aracınız, seçtiğiniz yer ve zamanda sorunsuz olarak teslim edilir. Kiralama şirketi ile her işlemde teyitleşiriz. Uzun süreli rezervasyonlarda araç teslimine 2 gün kala ikinci kez teyit alırız.

* Aracınızı rezervasyon işleminde belirttiğiniz yer ve zamanda teslim eder bize hizmetle ilgili geri bildirim yaparsınız.

Fırsatları Kaçırmayın!
Kayıt olun, fırsatlardan önce siz haberdar olun!
Takip Edin
Sosyal medyada Otoredi'yi takip edin.
Hızlı Destek