Nasıl Araç Kiralayabilirim?

"Otoredi.com'da araç kiralamak çok kolay!"
Adım 1: İstediğiniz yer ve zamandaki müsait araçları aratın.
Nasıl Araç Kiralarım Adım 1Aramanıza, arama panelinden aracı teslim almak istediğiniz lokasyonu girerek başlayabilirsiniz. Örnek olarak İstanbul'dan aracınızı teslim almak istiyorsanız "ist" yazdığınız taktirde ist ile uyuşan tüm lokasyonlar listelenmektedir. Listelenen lokasyonlardan arasından kiralık aracınızı teslim almak istediğiniz lokasyonu seçiniz. Aracınızı bir ilçeden almak istiyorsanız Taksim, İstanbul şeklinde seçim yapmanız size daha doğru sonuçlar verecektir.

Aracınızı teslim almak istediğiniz tarih ve saat bilgisinin seçiminin ardından aracınızı teslim etmek istediğiniz tarih ve saat bilgisini seçiniz.

Rezervasyonunuza ait bilgileri girmenizin ardından Hemen Ara butonuna tıklayınız, aradığınız tarihler arasında müsait olan araçlar listelenecektir.

Adım 2: Yüzlerce seçenek arasından istediğiniz aracı seçin.
Nasıl Araç Kiralarım Adım 2Aradığınız lokasyonda ve atarihler arasında müsait olan araçlar listelenmektedir. Rezervasyona devam edebilmek için bu sayfada kiralamak istediğiniz aracı seçmeniz gerekmektedir.Sol tarafta listelenen müsait kiralık araçların Marka Model, Yakıt Tipi, Vites Tiği ve KM Limiti gibi bilgileri gösterilmektedir. Müsait araç listesinde bulunan sizin için uygun olan kiralık aracı seçmek için Hemen Kirala butonuna basarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.


Adım 3: Sürücü bilgilerinizi girin, ödeme işleminizi gerçekleştirin.
Nasıl Araç Kiralarım Adım 3Sürücü Bilgileri alanına kiralama süresi boyunca aracı kullanacak kişiye ait Sürücü Bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

Eğer aracınızı teslim alacağınız lokasyon havaalanı ise Uçuş Bilgilerinizi girebileceğiniz bir alan yer alacaktır. Eğer uçuş bilgileriniz belli ise bu alana havayolu şirketinin kodu ile beraber uçuş kodunuzu yani uçuş numaranızı giriniz. Örnek TK315. Uçuş bilgileriniz henüz belli değil ise bu alanı boş bırakabilirsiniz.


İşletmenin sunduğu ek hizmetleri, Ek hizmetler alanında ücretlendirmesi ile birlikte görebilir, dilediğiniz ek hizmeti seçerek rezervasyonunuza eklenmesini sağlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ek hizmet veya ek hizmetler otomatik olarak ödeme özeti alanına yansıtılmaktadır.

Rezervasyon Detayları alanında rezervasyon yapılacak aracın özellikleri ve aracın teslimi için seçmiş olduğunuz lokasyon ve tarihi, aracın iadesi için seçmiş olduğunuz lokasyon ve tarihi yer almaktadır.Ödeme Özeti alanında aracın günlük kiralama bedeli, kiralamak istediğiniz gün sayısı ve seçtiğiniz ek hizmetlerin ücretlerini ayrıntılı bir biçimde görebilirsiniz. Toplam ödenecek tutar kısmında yazan rakam ödemeniz gereken net tutardır. Bu tutar üzerine herhangi bir ek ücret uygulanmadığı gibi seçimleriniz dışında olmayan talepleriniz için işletme herhangi bir ek ücret talep etmemektir.

Tüm bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten ve rezervasyon detay, ödeme kontrolünüzü yaptıktan sonra Devam Et butonuna basarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz...

Rezervasyon Detayları alanında rezervasyonuna ait bilgileri kontrol etmenizi öneririz.

Ödeme Bilgileri alanında rezervasyonunuzun ödemesine ilişkin açıklamalar yer almaktadır. Kredi Kartı Bilgilerinizi girerek Rezervasyonumu Tamamla butonuna tıklayarak rezervasyonunuzun kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.

Adım 4: Otoredi'den araç kiralamış olmanın güvenini ve keyfini yaşayın.
Rezervasyonunuzun alınması ile birlikte rezervasyonunuzun alındığına dair size eposta ve kısa mesaj göndereceğiz. Rezervasyonuzun alıması ile birlikte kısa süre içerisinde rezervasyonunuzun onay bilgisi ve aracın hangi işletmeden nasıl teslim edileceğine ilişkin detaylı bir eposta göndereceğiz.

"Siz sadece yol güvenliğinize odaklanın kalan kısmını Otoredi halleder."

Fırsatları Kaçırmayın!
Kayıt olun, fırsatlardan önce siz haberdar olun!
Takip Edin
Sosyal medyada Otoredi'yi takip edin.
Hızlı Destek