İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) Araç Kiralama

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) araç kiralama noktasında 21/11/2018 10:00 - 25/11/2018 10:00 tarihleri arasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) araç kiralama şirketlerine ait müsait 0 kiralık araç gösterilmektedir. Müsait olarak listelenen araçlardan dilediğinizi seçerek anında kiralayabilirsiniz. Araç müsaitlikleri ve araç kiralama fiyatları seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişiklik gösterebilir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) Lokasyonunu Tanıyalım

Pendik ilçesi sınırlarında kurulan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı İstanbul'un 2. Havaalanı olma özelliği taşımaktadır. Adını, dünya ve Türkiye'nin ilk kadın savaş pilotu olan Sabiha Gökçen'den almıştır. Sabiha Gökçen Havalimanının yapımı Şubat 1998 yılında başlamış ve Ocak 2001 yılında bitirilmiştir.

Malaysia Airports tarafından işletilen Havalimanında, Yer hizmetleri, operasyon, kargo ve güvenlik işlemleri, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş. tarafından yapılmaktadır. Türkiye'deki Havaalanları 2015 verilerine göre, toplam yolcu trafiği bakımından 2. Sıradadır. Modern terminal binası senelik 25 milyon yolcu kapasitesine rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyor. İç hatlar ve uluslararası uçuşları aynı çatı altında yapılıyor. 3000 m uzunluğunda bir piste sahip olan Sabiha Gökçen havalimanının 55 uçak kapasiteli park alanında aynı anda 22 uçağa 5000 m3 akaryakıt deposundan borularla yakıt ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilme özelliğine sahiptir. Açılacak olan yeni pistin uzunluğu tesis tarafından uzunluğu 3.500 m, genişliği 60 m olarak duyurulmuştur. Bu pist Türkiye ve etrafındaki ülkelerde Airbus A380'in iniş yapabileceği tek pisttir.

Sabiha Gökçen Havalimanının bütün birimleri olağanüstü durumlar için, erken uyarı sistemleri ile donatılmıştır. 42 nöbetçi kulübesiyle, terminal binalarındaki bütün girişler akıllı kart sistemiyle kontrol edilmektedir. Sabiha Gökçen Havalimanının iç ve dış mekanlarını sürekli inceleyen 137 hareketli kameranın çektiği görüntüler ise 60 ekran tarafından izlenmektedir. Yangın veya yetkisiz kart kullanımı gibi olumsuz durumlarda olay yerine yönelen kameralar görüntüyü aynı anda dijital ortamda kaydetmektedir. Havalimanı güvenlik tedbirleri arasında fiziki temas ve harekete duyarlı çift sarılımlı çit sistemi ve yeni nesil x-ray cihazları bulunuyor.


Sizin için en uygun fiyatları listelemek için aramaya devam ediyoruz...
Seçiminizi yapmadan önce araç listesinin tamamlanmasını beklemenizi öneririz Çünkü; Araç fiyatları ve firmalarımız beklemeye değer!

Yükleniyor...
Listelenen kiralık araçlar, aşağıda bulunan uluslararası ve yerel araç kiralama markalarına ait müsait araçlardır.
Rezervasyonunuzun sonunda hangi işletmeden kiralama yaptığınız bilgisi, iletişim bilgileri ile birlikte tarafınıza bildirilmektedir.
Filtrele:      /   /
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW), İstanbul, Türkiye
Alış: 20/11/2018 10:00   İade: 24/11/2018 10:00
Hızlı Destek