İstanbul Atatürk Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul Atatürk Havalimanı araç kiralama noktasında 30/04/2017 10:00 - 04/05/2017 10:00 tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı araç kiralama şirketlerine ait müsait 0 kiralık araç gösterilmektedir. Müsait olarak listelenen araçlardan dilediğinizi seçerek anında kiralayabilirsiniz. Araç müsaitlikleri ve araç kiralama fiyatları seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişiklik gösterebilir.

İstanbul Atatürk Havalimanı

İstanbul Atatürk Havalimanı Lokasyonunu Tanıyalım

Atatürk Havalimanı İlk adı Yeşilköy olan, İstanbul Avrupa Yakasında bulunan uluslararası bir terminaldir. 1900'lü yıllarda Türkiye'de ilk hava ulaşımı Atatürk Havalimanı'nda başlamıştır. 1925 senesinde kurulan Türk Tayyare Derneğiyle sivil havacılıkta ilk adımlar atılmıştır. 1953 senesinde uluslararası hava trafiğine girişi kabul edilmiş ve 29.07.1985 senesinde adı, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün soyadı verilerek, Atatürk Uluslararası Havalimanı olarak kayıtlardaki yerini almıştır. Bakırköy ve Yeşilköy'ün sınırları içerisinde bulunan havalimanının güney kesiminde Marmara Denizi, kuzey kesimi ise D-100 karayoluyla sınırlanmıştır.

Atatürk Havalimanı 1933 yılına kadar askeriyeye hizmet etmiştir. Şubat 1933 tarihinde ise ilk protokol yolcuları İstanbul - Ankara uçuşunu yapmıştır. Aynı yılda 5 uçaklık bir grup Türk Hava Postaları ismiyle çalışmaya başladı. Yakın dönemimizde ise başarıdan başarıya ulaşan Atatürk Havalimanı, Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü'nün (ICAO) yaptığı derecelendirmede CAT III özelliklerine sahip olup, meteorolojik koşulların kötü olduğu zamanlarda bile uçak iniş-kalkışına olanak verebilecek kadar iyi düzeydedir. 2014 yılında alınan verilere göre dünyada en yoğun yolcu trafiğinin olduğu 13.Havalimanı Atatürk Uluslararası Havalimanı'dır. Ülkemizde ise yolcu trafiği bakımından 1. Sırada yer almaktadır. Günlük hemen hemen 1.100 uçağın kullandığı Atatürk havalimanı, Avrupa'nın en önemli transit yolcu havalimanları arasında yer almaktadır. Atatürk havalimanına iniş yapan ve kalkan uçak sayısı, 14.05. 2015 tarihinde Her 62,83 saniyede bir uçak iniş ya da havalanışı ile toplam 1.375 sayısıyla tüm zamanların rekorunu kırmıştır.

11.650.000 metrekare alana konumlanan Atatürk Havalimanı, 63.165. metrekare iç hatlar ve 282.770 metrekare dış hatlar terminali ile toplam yapı alanı bakımından Türkiye'nin en büyük havalimanıdır. İlaveten 7 bin 260 metrekarelik VIP ve CIP terminaline sahiplik eder.


İstanbul Atatürk Havalimanı Araç Kiralama Hakkında

İstanbul Atatürk Havalimanı (IST) araç kiralama lokasyonunda ucuz araç kiralamadan lüks araç kiralamaya kadar tüm kiralık araçların araç kiralama fiyatlarına ulaşın, İstanbul Atatürk Havalimanı (IST) araç kiralama fırsatlarını kaçırmayın!

Araç Kiralama Sihirbazı Otoredi, size Türkiye'nin her yerinde seçkin oto kiralama firmaları aracılığı ile online araç kiralama hizmetini en kolay ve hızlı bir şekilde almanızı sağlamaktadır.Şu anda yapmış olduğunuz kiralık araç aramasında İstanbul Atatürk Havalimanı lokasyonunda 30-04-2017 10:00 - 04-05-2017 10:00 tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı (IST) lokasyonunda hizmet veren araba kiralama şirketlerine ait müsait olan ve online kiralamayapabileceğiniz kiralık araçlar gösterilmektedir.

30-04-2017 10:00 - 04-05-2017 10:00 tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı lokasyonunda aracı günlük fiyat ile kiralayabilirsiniz. Daha iyi bir araç kiralama fırsatı yakalayabilmek için daha uzun bir kiralama yapmayı deneyebilirsiniz.


İstanbul Atatürk Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

Listelenen kiralık araçlar Budget Araç Kiralama, Central Rent a Car, Almira Rent a Car, Europcar Oto Kiralama, Dollar Rent a Car, Circular Car Hire, Rent Go Araç Kiralama, Fox Rent a Car, WindyCar Rental, Ekar Turizm başta olmak üzere uluslararası ve yerel markalardan oluşan tedarikçi ağımız tarafından sağlanmaktadır. Araç kiralama şirketleri lokasyona göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sizin için en uygun fiyatları listelemek için aramaya devam ediyoruz...
Seçiminizi yapmadan önce araç listesinin tamamlanmasını beklemenizi öneririz Çünkü; Araç fiyatları ve firmalarımız beklemeye değer!

Yükleniyor...
Listelenen kiralık araçlar, aşağıda bulunan uluslararası ve yerel araç kiralama markalarına ait müsait araçlardır.
Rezervasyonunuzun sonunda hangi işletmeden kiralama yaptığınız bilgisi, iletişim bilgileri ile birlikte tarafınıza bildirilmektedir.
Filtrele:      /   /
İstanbul Atatürk Havalimanı (IST), İstanbul, Türkiye
Alış: 29/04/2017 10:00   İade: 03/05/2017 10:00
Hızlı Destek