Beylikdüzü Araç Kiralama

Beylikdüzü araç kiralama noktasında 30/04/2017 10:00 - 04/05/2017 10:00 tarihleri arasında Beylikdüzü araç kiralama şirketlerine ait müsait 0 kiralık araç gösterilmektedir. Müsait olarak listelenen araçlardan dilediğinizi seçerek anında kiralayabilirsiniz. Araç müsaitlikleri ve araç kiralama fiyatları seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişiklik gösterebilir.

» İstanbul Atatürk Havalimanı     » İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)     

Beylikdüzü

Beylikdüzü Lokasyonunu Tanıyalım

İlçeye ilk milattan önce 7. yüzyılda yerleşimin başladığı ve kurucularının Helenler olduğu varsayılır. İstanbul’un fethinden sonra Osmanlıya katılan bir sayfiye ve tarım köyü olan, Beylikdüzü, Bizans ve Osmanlı dönemlerinde orduların menzil yeri olduğundan, bölgede çok fazla yerleşim olmamıştır.

Yüzölçümü 360 km2 olan ilçe, İstanbul’un batısında yer alıyor. Beylikdüzünün güneyinde Marmara denizi, doğusunda avcılar, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde ise Esenyurt ilçeleri vardır. Toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipliği yapan Beylikdüzü belediyesinin yaptığı araştırmaya göre, yaşayanların yüzde kırkı üniversite mezunudur. Avrupa kenti standartlarında olan İlçe de kişi başına düşen yeşil alan 10M²‘nin üstendir. Beylikdüzü ilçesinin tüm sokak ve caddelerinde ağaçlar bulunmaktadır. Denizden ortalama 150 m yüksekte olduğu için İstanbul'un merkez ilçelerine göre daha nemsiz, temiz ve rüzgârlı bir havaya sahiptir. Beylikdüzü'nün hemen hemen her yerinde ağaçlık alanlar bulunduğu için mevsim geçişleri ayrı bir güzelliktedir. Adnan kahveci mahallesi bulvarlarında ve Gürpınar sahilde araçların giremediği özel bisiklet yolları vardır. Kafanızı dağıtmak için sakin bir bisiklet turu yapabilirsiniz.

İlçe özellikle 1999 Marmara Depreminden sonra eski yapılardan kaçıp Beylikdüzü'ne taşınan İstanbullular ile büyük bir göç almış ve büyümeye başlamıştır. Beylikdüzü son zamanlarda çok rağbet gördüğü için kaliteli konut yatırımının gözde merkezi haline gelmiştir. Son zamanlarda İstanbullu yatırımcılara en çok kazandıran ilçe olarak nam salmıştır.


Beylikdüzü Araç Kiralama Hakkında

Beylikdüzü araç kiralama lokasyonunda ucuz araç kiralamadan lüks araç kiralamaya kadar tüm kiralık araçların araç kiralama fiyatlarına ulaşın, Beylikdüzü araç kiralama fırsatlarını kaçırmayın!

Araç Kiralama Sihirbazı Otoredi, size Türkiye'nin her yerinde seçkin oto kiralama firmaları aracılığı ile online araç kiralama hizmetini en kolay ve hızlı bir şekilde almanızı sağlamaktadır.Şu anda yapmış olduğunuz kiralık araç aramasında lokasyonunda 30-04-2017 10:00 - 04-05-2017 10:00 tarihleri arasında Beylikdüzü lokasyonunda hizmet veren araba kiralama şirketlerine ait müsait olan ve online kiralamayapabileceğiniz kiralık araçlar gösterilmektedir.

30-04-2017 10:00 - 04-05-2017 10:00 tarihleri arasında lokasyonunda aracı günlük fiyat ile kiralayabilirsiniz. Daha iyi bir araç kiralama fırsatı yakalayabilmek için daha uzun bir kiralama yapmayı deneyebilirsiniz.


Beylikdüzü Araç Kiralama Şirketleri

Listelenen kiralık araçlar Budget Araç Kiralama, Central Rent a Car, Almira Rent a Car, Europcar Oto Kiralama, Dollar Rent a Car, Circular Car Hire, Rent Go Araç Kiralama, Fox Rent a Car, WindyCar Rental, Ekar Turizm başta olmak üzere uluslararası ve yerel markalardan oluşan tedarikçi ağımız tarafından sağlanmaktadır. Araç kiralama şirketleri lokasyona göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sizin için en uygun fiyatları listelemek için aramaya devam ediyoruz...
Seçiminizi yapmadan önce araç listesinin tamamlanmasını beklemenizi öneririz Çünkü; Araç fiyatları ve firmalarımız beklemeye değer!

Yükleniyor...
Listelenen kiralık araçlar, aşağıda bulunan uluslararası ve yerel araç kiralama markalarına ait müsait araçlardır.
Rezervasyonunuzun sonunda hangi işletmeden kiralama yaptığınız bilgisi, iletişim bilgileri ile birlikte tarafınıza bildirilmektedir.
Filtrele:      /   /
Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye
Alış: 29/04/2017 10:00   İade: 03/05/2017 10:00
Hızlı Destek