İstanbul Araç Kiralama - Otoredi - Kiralik Oto İstanbul

İstanbul araç kiralama şirketlerinin fiyat ve fırsatlarını inceleyin, dilediğinizi en iyi fiyatlarla kiralayın!

Siz Yorulmayın
Yüzlerce firmanın müsait araçlarını listeleyerek,
en iyi fiyatlarla anında araç kiralarsınız.
Ön Ödemesiz
Kiralama tutarınızı kiralık aracınızı
teslim alırken üye işyerine ödersiniz.
Rahatlıkla Kullanın
Kiralamanızı başından sonuna kadar takip eder,
kusursuz bir kiralama deneyimi yaşatırız.
KAAN K.   Isparta Isparta Süleyman Demirel Havalimanı (ISE) lokasyonundan Fiat Linea kiraladı.   132 saat 4 dakika önce
NESİL B.   Adana Adana Havalimanı (ADA) Fiat Egea kiralık aracını teslim aldı.   94 saat 23 dakika önce
İstanbul Popüler Araç Kiralama Noktaları
İstanbul lokasyonunda en popüler araç kiralama noktalarına göz atın.
İstanbul lokasyonunda, ekonomik araçlardan lüks araçlara, VIP araçlardan minibüslere dilediğinizi seçin!

Diğer Popüler Lokasyonlara Bakın
Ümraniye, Pendik, Ataşehir, Tuzla, Taksim, Kartal, Üsküdar, Çekmeköy, Esenyurt, Maltepe, Bahçelievler, Beşiktaş, Suntanbeyli, Mecidiyeköy

İstanbul Araba Kiralama

İstanbul Araç Kiralama - Otoredi - Kiralik Oto İstanbul Türkiye'nin en kalabalık şehridir İstanbul. Hem ekonomik hem de kültürel açıdan en önemli şehirdir. İstanbul, Türkiye'nin kuzeybatısında yer almaktadır. İstanbul kıtalar arası bir şehir olup, Avrupa'daki kısmına avrupa Yakası, Asya'daki kısmına ise Anadolu Yakası ismini vermiştir. Oldukça büyük olan bu şehrin 39 ilçesi bulunmaktadır. Anadolu Yakasında 14, Avrupa Yakasında 25 ilçe bulunmaktadır.

İstanbul'un hava şartları diğer şehirlere göre biraz dengesizdir. Karadeniz ve Akdeniz iklimi arasında devamlı bir geçiş özelliği gösterir. Ama en sıcak ayların Temmuz ve Ağustos olduğunu söyleyebiliriz. İstanbul'un yüksek nüfusunu ve ileri sanayi sektörünü göz önüne alırsak, hava, su ve toprak kirliliği gibi sorunların başta geldiğini görebilirsiniz. Türkiye'nin büyük sanayi kuruluşlarının neredeyse pek çoğunun genel merkezi ve fabrikası İstanbul'da bulunmaktadır. Bu yüzden İstanbul, ticaret gelirnde en büyük paya sahip bir şehirdir. Her yıl milyonlarca insanı ağırlayan İstanbul pek çok gezilecek yere sahiptir.

Tarihi öneme sahip yerleri ziyaret etmek isterseniz ilk olarak yerini hiçbir alışveriş merkezinin alamayacağı meşhur kapalı çarşıda harika bir keşfe çıkabilirsiniz. Tarihi dokusu, canlı, renkli ve benzersiz havasıyla her zaman cazibe merkezi olan kapalı çarşıda tüm beklentilerini giderebilirsiniz. İstanbul denilince ilk akla gelen yer olarak bilinen Kız Kulesi ise, eşşis İstanbul manzarasına sahiptir. Hakkında birçok efsaneyi barındıran Kız Kulesi bugun cafe ve restaurant olarak ziyaret edilmektedir. İstanbul'un tarihe tanıklık eden en önemli noktası şüphesiz İstiklal Caddesidir. Zamanında birçok festivallere ve işgallere ev sahipliği yapan İstiklal caddesinde alışverişin, eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Modern çizgilere sahip bir gezinti için ilk olarak özellikle ünlülerin gözbebeği haline gelen Nişantaşı ve bebek'de son moda mağazaları ziyaret edebilir, şık mekanlarda keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

İstanbul kiralık araba firmalarından en uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti alabilmek için İstanbul kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İstanbul kiralama sayfamızda, aradığınız kiralık araç noktasında onlarca aracı bulabilir, karşılaştırabilir ve dilediğiniz aracı anında kiralayabilirsiniz.
Hızlı Destek