Yönetim Kurulu Başkanı'nın mesajı Kurthan Tarakçıoğlu Ülkemizde internet üzerinden alışveriş yapma alışkanlığı hızla gelişmektedir. Sosyal mecraları yoğun bir şekilde kullanan genç bir nesle sahip olan Türkiye’de araç sahipliği konusunda da alışkanlıklar ve ihtiyaçlar değişmektedir.

Otoredi.com'u 2014 yılının Mart ayında yapılandırmaya başlayarak, kategorisinde en iyi platform haline getirmek hedefiyle yola çıktık. Ekip olarak, araç kiralama pazarını büyütmek, kiralamanın araç sahipliğine göre avantajlarını milyonlarca internet kullanıcısına anlatmak, onlara güvenilir bir hizmet sunarak araç kiralamayı yaygınlaştırmayı amaçladık.

Böylece Otoredi.com, sektördeki kaliteli ve güvenilir işletmeler ağıyla Türkiye'nin her yerinden müşterilerine hızlı ve güvenli online araç kiralama hizmeti sunarken, firmalara da şirket aracı kiralamalarında kayda değer avantajlara ulaşabilmelerinde yardımcı olan uzman bir platform haline geldi.

Böylece, bir yandan yenilikçi bir elektronik ticaret platformu olarak hızlı ve güvenli online hizmet sunarken, diğer yandan da bu altyapı ve uzmanlığımızın avantajını kullanarak, firmaların aylık ve uzun dönem kiralama ihtiyaçlarında, offline bir "şirket aracı kiralama danışmanı" olarak vermekte olduğumuz hizmetle de kurumlara, şirket aracı kiralamalarında önemli kazanımlar sağlamaktayız.

Otoredi.com; gittikçe gelişen çok yönlü partnerleriyle çalışma deneyimine sahip, dinamik, esnek ve ölçeklenebilir bir stratejik partnerdir. Benzerleri arasında hızı ve güncelliğiyle dikkat çeken web sitemiz ile büyük şehirlerde ve küçük bölgesel destinasyonlarda geniş araç yelpazesine sahip olup, müşterilerine seyahat gereksinimlerine uyan en iyi seçimi yapma imkanı sunmaktadır.

Çok yakında "transfer hizmetleri" ve "yurt dışı araç kiralama hizmetleri"nin de devreye alınacağı Otoredi.com, uzmanlardan oluşan destek masasıyla müşterilerine en hızlı ve en uygun çözümü sunmaküzere yapılanmıştır.

Müşteriye araç tesliminde sürpriz masraflar çıkartmayan, kart bilgilerinin depolanmadığı, rezervasyonların birebir takip edildiği, güvenle araç kiralama yapabileceğiniz bir platform oluşturan Otoredi.com'un uzman müşteri hizmetleri ekibi ise, sizleri dinleyerek daima alternatif çözümler üretebilme kabiliyetine sahiptir.

"Kiralamak güzeldir" Otoredi.com'un sadece sloganı değil aynı zamanda da varoluş sebebidir. Günümüz dünyasında artık kiralamanın doğru bir tercih olduğuna inanarak, müşteriyi aydınlatmak görevini de üstlenmekte ve bu görevi çeşitli iletişim mecralarından icra etmekteyiz. Sektörün bir anlamda elçiliğini yapmaktayız. Tüketicileri bilinçlendirirken sektöre de ilham vermekteyiz.

Özetle; günlük, aylık veya uzun dönem, bireyler veya şirketler, araç kiralayacakların kafası karışık, biz ise onlara kılavuzluk ediyoruz. Otomobil kiralamanın sihirli yoluyla, araç kiralama işinizi kolaylaştırıyor, uzmanı olduğumuz bu konuda zaman ve maliyet kayıplarınıza son veriyoruz.

Otomobile en uygun koşullarda ulaşmanın özgürlüğünü istiyorsanız, biz bir tık ötenizde olacağız. Siz ise kazanan olacaksınız.

Saygı ve içten sevgilerimizle...
Kurthan Tarakçıoğlu


Kurthan Tarakçıoğlu Kimdir? Kurthan Tarakçıoğlu, otomotiv sektöründe Opel Türkiye ve Hyundai Assan gibi önemli oyuncuların üst düzey yöneticiliğini yapmış ve markaların Türkiye pazarındaki devrimsel dönüşümüne liderlik etmiştir. Tarakçıoğlu, özellikle üst düzey yöneticilik sürecinde Bütünleşik Pazarlama, İletişim ve Girişimcilik kavramlarına adanmış bir lider olmuştur. Kurmuş olduğu otomotiv ve pazarlama iletişimi danışmanlık firması (KTConsulting) ile otomotiv ile ilgili sektörlere yenilikçi ve ihtiyaçlara yönelik çözümler sunarken, birçok uluslar arası firmanın danışmanlığının yanı sıra çeşitli internet yatırımları olan bir teknoloji girişimcisidir.