Basında Otoredi

Webrazzi
Günlük araç kiralama girişimi Otoredi.com, Kurthan Tarakçıoğlu tarafından satın alındı

Günlük araç kiralama alanına 2012 yılında Hizliarackirala.com adıyla giren Otoredi.com, otomotiv sektörünün tecrübeli isimlerinden Kurthan Tarakçığolu tarafından satın alındı...

Devamı »
Hürriyet Gazetesi
Satıştan kiralamaya

GM, Hyundai, Tata gibi markalarda üst düzey yöneticilik yapan Kurthan Tarakçıoğlu araç kiralama sektörüne adım attı. Tarakçıoğlu'nun kurduğu otoredi.com sitesi kiralık araç arayanlara cazip fırsatlar sunacak. "Kiralamak Güzeldir" konseptiyle faaliyete başlayan sitede 10 bine yakın kiralık araç yer alıyor.

Devamı »
Milliyet Gazetesi
'Otoredi.com' ile devam

Otomotiv sektöründe uzun yıllar Opel Türkiye ve Hyundai Assan gibi önemli şirketlerde üst düzey yöneticilik yapan Kurthan Tarakçıoğlu, otomotiv strateji ve pazarlama danışmanlığına bir halka daha ekledi.

Devamı »
Akşam Gazetesi
Online kiralama artık çok kolay

Otomobil sahibi mi olmalı yoksa ihtiyacın olduğunda kiralamalı mı? Bu sorunun cevabı son yıllarda değişiyor. Araç kiralama sektörünün yenilikçi yüzü www.otoredi.com, kiralık araç arayanlara çok özel fırsatlar sunmayı planlıyor.

Devamı »
Sabah Gazetesi
Otoredi'den online kiralama hizmeti

Araç kiralama sektörünün yenilikçi yüzü otoredi.com kiralık araç arayanlara çok özel fırsatlar sunuyor. Otoredi, Türkiye'nin her yerinden müşterilerine hızlı ve güvenli online araç kiralama hizmeti veren yenilikçi bir elektronik ticaret platformu olmayı amaçlıyor.

Devamı »
Radikal Gazetesi
Satıştan kiralamaya geçti

GM, Hyundai, Tata gibi markalarda üst düzey yöneticilik yapan sektörün deneyimli isimlerinden Kurthan Tarakçıoğlu araç kiralama sektörüne adım attı. Tarakçıoğlu'nun kurduğu otoredi.com sitesi kiralık araç arayanlara cazip fırsatlar sunacak.

Devamı »
Sözcü Gazetesi
Araç kiralama sektörünün yenilikçi yüzü

10 bine yakın araçla seçenek sunan otoredi, müşteriye araç tesliminde sürpriz masraflar çıkartmayan, kart bilgilerinin depolanmadığı, rezervasyonların birebir takip edildiği, güvenle araç kiralama yapabileceğiniz bir platform.

Devamı »
Arabam.com
Otoredi.com ile "Kiralamak Güzeldir"

Otomobil sahibi mi olmalı yoksa ihtiyacın olduğunda kiralamalı mı? Bu sorunun cevabı son yıllarda değişiyor. Gerçektende canın istediğinde, istediğin araca, ihtiyacın olduğu süre kadar sahip olmak ve buna en iyi hizmet, en uygun koşullarla ulaşmak insana büyük bir özgürlük veriyor, üstelik de her seferinde başka bir otomobil kullanma imkanıyla oldukça da eğlenceli bir yöntem.

Devamı »
Otomobil.com.tr
Otoredi.com araç kiralama sitesi hizmete girdi

Araç kiralama sektörüne yeni bir oyuncu girdi: www.otoredi.com, Mayıs 2014’te otomotiv strateji ve pazarlama yönetimi danışmanlığının yanında internet girişimcisi de olan Kurthan Tarakçıoğlu tarafından yeniden yapılandırılarak uluslararası bir marka haline dönüştürülmek üzere devralındıktan sonra "Kiralamak Güzeldir" felsefesi ile Türkiye'nin her yerinden müşterilerine hızlı ve güvenli online araç kiralama hizmeti veren yenilikçi bir elektronik ticaret platformu olmayı amaçlıyor.

Devamı »
Tokkder
Otoeedi.com – Kurthan Tarakçıoğlu Röportajı

2012 yılında kurulan, 2014 yılının Mart ayında, yeniden yapılandırılarak uluslararası bir marka haline dönüştürülmek üzere Kurthan TARAKÇIOĞLU tarafından hisseleri satın alınan ve 37 şehirde aktif olarak hizmet veren OtoRedi.com’un amacı hem müşteriler hem de günlük kiralama firmaları için daha verimli bir kiralama deneyimi yaratmaktır.

Devamı »
Haberler.com
Otoredi.com, Araç Kiralamanızı Kolaylaştırıyor

Şu an için 33 şehirde 9000'den fazla araç ile hizmet veren Otoredi, her gecen gün daha fazla araç ile daha fazla şehirde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Devamı »

Fırsatları Kaçırmayın!
Kayıt olun, fırsatlardan önce siz haberdar olun!
Takip Edin
Sosyal medyada Otoredi'yi takip edin.
Hızlı Destek