Aylık Araç Kiralama


Şimdi aylık araç kiralama talep formunu doldurun, en iyi aylık araç kiralama fiyatlarını hemen size sunalım!

Kiralamak / bilgi almak istediğiniz aracı veya araç segmentini (ekonomik, orta, lüks vb.) talep edin, sizin için üye işyerlerimizden en uygun fiyatları biz araştıralım!

Aylık Araç Kiralama Talep Formu

Aylık Araç Kiralama formunu şimdi doldurun! Araç Kiralama Uzmanlarımız talebinize en iyi fiyatlar ile cevap versin. Unutmayın, Otoredi ile araç kiralamak konforlu, hızlı ve uygun!
Adınız Soyadınız *
Telefon Numaranız *
E-Posta Adresiniz *
Talep Ettiğiniz Araç *
Talep Edilen Şehir *
Notunuz *
Talebiniz işleme alındı!
Sayın , talebiniz kodu ile işleme alındı
uzmanı olduğumuz bu konuda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Araç Kiralama Uzmanlarımız, seçkin firmalardan oluşan üye
işyeri ağımızla size en uygun koşulları sağlamak üzere görüşme yapmaya başlıyor.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda elde edeceğimiz
en iyi fiyat teklifini en hızlı şekilde sizinle paylaşıyor olacağız.

Aylık Araç Kiralama

Otoredi, Aylık araç kiralamak için filo kiralama müşterisi kadar ilgi göreceğiniz Türkiye'nin tek araç kiralama platformudur. Aylık araç kiralama ihtiyacınıza en uygun çözümü tarafsız ve bağımsız olarak bulmak üzere, size en uygun model için, seçkin araç kiralama firmalarından en iyi fiyat teklifinin en hızlı şekilde verilmesinden, aracınızın teslim edilmesi aşamasına kadar olan süreçte sizin adınıza çalışır.

Aylık araç kiralama, 1 Ay ile 11 ay arasında yapacağınız kiralamalara verilen isimdir. 12 ay ve üzeri yapılacak kiralamalar uzun dönem araç kiralama kapsamında değerlendirilmektedir. Aylık olarak kiralayacağınız araçlarda aylık süre 30 günlük olarak hesaplanmaktadır. Aylık araç kiralamalarınızı bireysel veya kurumsal olarak yapabilmeniz mümkündür.

Aylık araç kiralama sadece İstanbul, Ankara ve İzmir ile kısıtlı değildir, yaygın tedarikçi ağımız sayesinde İzmir'den Van'a, Adana'dan Trabzon'a kadar Türkiye'nin her yerinde en uygun koşulları sizlere sunabilmekteyiz.

Siz de Otoredi.com'un size sunacağı aylık araç kiralama fırsatlarından yararlanmak veya bilgi almak istiyorsanız, üst alanda yer alan aylık araç kiralama talep formunu doldurabilirsiniz. Talep formunuzu tarafımıza iletmeniz ile birlikte Araç Kiralama Uzmanlarımız talebiniz için özel olarak çalışarak, sizin için seçkin üye işyerlerimizden en iyi koşulları sunacaklardır.
Hızlı Destek